Blog Branża turystyczna Zmiany w Wizz Air – nowa nazwa klubu członkowskiego i nowe zasady zniżek!

Zmiany w Wizz Air – nowa nazwa klubu członkowskiego i nowe zasady zniżek!

Jakiś czas temu nastąpiła zmiana nazwy programu członkowskiego Wizz Air, który umożliwia między innymi zakup tańszych biletów, z Wizz Xclusive Club na Wizz Discount Club.

Wizz Discount Club

 

Roczna opłata członkostwa w klubie wynosi 29,99€ i umożliwia nam korzystanie z szeregu zniżek i udogodnień, takich jak:
1. Gwarantowana zniżka 10 euro od ceny każdego lotu w jedną stronę przekraczającej 12, 50€, w dowolnym momencie w trakcie rocznego okresu członkostwa (za wyjątkiem lotów obsługiwanych przez Wizz Air Ukraine, tutaj zniżka dotyczy wszystkich cen powyżej 50€). Cena dotyczy przewozu włącznie z podatkami, opłatami obowiązkowymi i jedną małą sztuką bagażu podręcznego (42x25x32 cm), ale bez opłaty za rezerwację.
2. Zniżki rodzinne, czyli dodatkowe oszczędności dla osób podróżujących z rodzinami lub znajomymi. Zniżki obowiązują również dla osób podróżujących wspólnie z członkiem klubu (konieczna jest ta sama rezerwacja w ramach grupy do 9 osób podróżujących wspólnie z członkiem klubu), co oznacza, że ze zniżek korzystają również osoby, które nie należą do klubu.
3. Pierwszeństwo w dostępie do wszystkich innych  promocji (informacja drogą elektroniczną do członków klubu o promocjach Wizz Air, przed udostępnieniem ich wszystkim innym użytkownikom)

Więcej informacji (między innymi dotyczących przykładowych zniżek dla członków klubu, czy jak zostać członkiem klubu) możecie znaleźć na stronie Wizzair. Sami zadecydujcie czy warto!

Pamiętajcie również o tym, że odprawę on-line można obecnie dokonywać na dwa tygodnie przed datą wylotu.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI