PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Promocja Wizzair. Dla członków Wizz Discount Club bilety tańsze o 20%

Promocja Wizzair. Dla członków Wizz Discount Club bilety tańsze o 20%

Wizz Discount ClubWizzair proponuje swoim klubowiczom 20 procentową zniżkę na wszystkie bilety lotnicze.  Rabat naliczany będzie od ceny promocyjnej jaka przysługuje każdemu członkowi Wizz Discount Club.

Promocją objęte zostały wszystkie loty na wszystkich kierunkach obsługiwanych przez węgierskiego przewoźnika. Trzeba się jednak sprężyć, bo rezerwacja może być dokonana tylko 30 stycznia 2013 roku!

UWAGA! Zniżka dotyczy ceny za przelot łącznie z podatkami, opłatami obowiązkowymi i małym bagażem podręcznym (42x25x32cm), ale z wyłączeniem opłaty rezerwacyjnej. Promocja dotyczy tylko nowych rezerwacji.

wizz promocja dla klubowiczówAKTUALIZACJA

Loty rzeczywiście są tańsze – ceny zaczynają się nawet od 3,2 w przypadku płatności dokonywanej z konta Wizz (płatność przelewem bankowym – od 21 zł). Najwięcej promocyjnych lotów znajdziemy w marcu oraz kwietniu.

warszawa sztokholm promocja

warszawa malmo

katowice paryż promocja

rzym z katowic promocja

wrocław dortmund

AKTUALIZACJA

Obecnie oferta dotyczy wszystkich – nie tylko członków Wizz Discount Club. Bilety można rezerwować tylko dzisiaj (31 stycznia 2013)

wizz promo

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI