PROMOCJE Bałkany na wyciągnięcie ręki. Bośnia i Hercegowina z Berlina za 86 zł

Bałkany na wyciągnięcie ręki. Bośnia i Hercegowina z Berlina za 86 zł

Niespotykana jeszcze u nas oferta na super tanie loty do Tuzli w Bośni i Hercegowinie za 85 zł. Na odwiedzenie Bałkanów nigdy nie jest za późno i nawet w sezonie zimowym zachwycają swoją surowością i malowniczością.

Linią lotniczą realizującą te połączenia jest oczywiście węgierski przewoźnik Wizzair (aby skorzystać z promocji należy mieć wykupione członkostwo WDC) dlatego też bagaż rejestrowany jest płatny, ale na pokład samolotu możemy ze sobą zabrać za darmo bagaż podręczny o wymiarach nie większych niż 42 x 32 x 25.

Musimy też pamiętać że wylot do BIH mamy z Berlina, bo z Polski (jeszcze) samoloty do Tulzy nie latają, lecz to nie jest nic strasznego ponieważ jest wiele możliwości aby dostać się na Berlińskie lotnisko za grosze. Jedną z tych możliwości jest np. dojazd naszym Polskim Busem z kilku miast.

Terminy wylotów:
4 – 7 – 11 – 14 – 18 – 21 – 25 – 28 lutego,
oraz 4 marca

Terminy powrotów:
4 – 7 – 11 – 14 – 18 – 21 – 25 – 28 lutego,
oraz 7 marca

Dokonaj rezerwacji lotu

bosnia

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI