PROMOCJE Złap trochę słońca na Miami Beach. Tanie loty na Florydę z Krakowa za jedyne 1649 zł.

Złap trochę słońca na Miami Beach. Tanie loty na Florydę z Krakowa za jedyne 1649 zł.

A row of palm trees in a tropical Florida setting.


Świetna okazja aby w marcu wybrać się w podróż do Miami w USA oraz złapać trochę słońca którego jest tam pod dostatkiem, podczas gdy w Polsce będzie jeszcze dość niska temperatura. Bardzo dobra cena bo 1649 zł za lot z przesiadkami do Miami z Krakowa.

W tygodniową podróż zabierze nas 3 przewoźnicy: finlandzki Finnair, który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach 56 x 45 x 25 cm oraz bagaż rejestrowany o łącznej masie 23 kg, drugą linią jest American Airlines, która na pokład swoich maszyn pozwala zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach 23 x 36 x 56 cm oraz bagaż rejestrowany o maksymalnej wadze 23 kg, ostatnią linią jest brytyjski British Airways który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą  bagaż podręczny o wymiarach 40 x 30 x 15 cm oraz bagaż rejestrowany o wadze maksymalnej 23 kg. Poniżej podajemy przykładowy screen rezerwacji:

Dokonaj rezerwacji biletów do Miami

Warto również rozejrzeć się za zakwaterowaniem w Miami

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania w Miami

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI