PROMOCJE Trzy dniowa podróż do słonecznej Lizbony z Katowic, loty już za 180 zł w dwie strony.

Trzy dniowa podróż do słonecznej Lizbony z Katowic, loty już za 180 zł w dwie strony.


Wybierzcie się w krótką trzy dniową podróż do słonecznej stolicy Portugalii – Lizbony. Więc jeśli nie macie jeszcze żadnych planów jak spędzić początek grudnia tego roku, a chcielibyście gdzieś polecieć to ta promocja jest idealnie dla was.

Lecz zanim wyruszycie w podróż pamiętajcie, że wybieracie się z węgierskim przewoźnikiem Wizzair, (aby skorzystać z promocji należy mieć wykupione członkostwo Wizz Discount Club) który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach 55 x 40 x 23 cm oraz wadze 10 kg, drugim natomiast przewoźnikiem będzie irlandzki Ryanair, (aby skorzystać z promocji tego przewoźnika nie trzeba mieć wykupionego żadnego członkostwa) który na pokład pozwala zabrać jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz jedną sztukę przedmiotu osobistego o wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

Dokonaj rezerwacji biletów do Lizbony

Zarezerwuj bilety z Lizbony do Eindhoven

Zarezerwuj bilety z Eindhoven do Katowic

 

Rozejrzyjcie się również za tanim zakwaterowaniem w Lizbonie

Oferty noclegowe w Lizbonie

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI