PROMOCJE Lecimy nad Morze Czerwone w bardzo niskiej cenie !!! Tanie loty z Poznania do Ejlatu już za 65 zł.

Lecimy nad Morze Czerwone w bardzo niskiej cenie !!! Tanie loty z Poznania do Ejlatu już za 65 zł.


Świetna okazja na super tanie bilety nad Morze Czerwone. Słoneczny Ejlat jest miejscem wartym odwiedzenia ze względu na przepiękne kurorty usytuowane nad morzem gdzie można świetnie wypocząć. Do tego jeszcze wyjazd jest około weekendowy więc o urlop nie będzie się trzeba zbytnio martwić.

Jednak pamiętajcie, że linią lotniczą, która obsługuje to połączenie jest irlandzki Ryanair (aby skorzystać z promocji nie trzeba mieć wykupionego żadnego członkostwa), który pozwala zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego – pierwszą o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm (który najpewniej zostanie za darmo złożony w luku bagażowym) oraz drugą o wymiarach 35 x 20 x 20 cm (będziecie mogli wziąć ją na pokład samolotu).

Dokonaj rezerwacji biletów

 

Pamiętajcie również o jakimś wygodnym miejscu do spania:

Oferty noclegowe w Eilacie

Ilość komentarzy: 2 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Jolanta says:

    na stronie przewoźnika w tym terminie łączna cena to 158,20. Skąd Wasza oferta na ten lot?

    • Wędrowne Motyle says:

      Jak widać po screenach ze strony przewoznika właśnie. Zapewne w momencie, gdy czytałaś to już wcześniej kilka osób kupiło te bilety.

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI