PROMOCJE Przegląd tanich lotów okołoweekendowych z poznańskiego lotniska. Ceny zaczynają się już od 38 zł !

Przegląd tanich lotów okołoweekendowych z poznańskiego lotniska. Ceny zaczynają się już od 38 zł !


Bardzo fajna okazja, aby w niskiej cenie wybrać się z poznańskiego lotniska na okołoweekendowy wyjazd w różne zakątki Europy oraz Azji. Kierunków jest kilka na północ, na południe starego kontynentu oraz do Azji więc każdy na pewno powinien znaleźć coś idealnego dla siebie. Ceny zaczynają się od 38 zł w dwie strony.

Liniami lotniczymi jakie zabiorą Was w podróż jest węgierski Wizzair (aby skorzystać z promocji należy miec wykupione członkostwo Wizz Discount Club), który na pokład pozwala zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 i wadze 10 kg oraz irlandzki Ryanair, który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego: pierwszą 55 x 40 x 20 cm o wadze 10 kg oraz drugą sztukę o wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

Billund – 38 zł

 

Oslo Torp – 78 zł

 

Dortmund – 78 zł

 

Malmo – 78 zł

 

Sztokholm Skavsta – 78 zł

 

Eindhoven – 93 zł

 

Birmingham – 103 zł

 

Londyn Stansted – 112 zł

 

Mediolan Bergamo – 137 zł

 

Doncaster/Sheffield – 168 zł

 

Reykjavik – 168 zł

 

Tel Awiw – 243,16 zł

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI