PROMOCJE Walentynki za granicą ! Tym razem nie Paryż, a jednodniówka w Dortmundzie z Katowic za 93 zł.

Walentynki za granicą ! Tym razem nie Paryż, a jednodniówka w Dortmundzie z Katowic za 93 zł.


Jak widzicie gdzieś podróż na walentynki to od razu myślicie, że do Paryża, lecz tym razem małe zaskoczenie. Na podróż walentynkową można również wybrać się do Dortmundu, gdzie każdy powinien znaleźć coś dla siebie (Primark najpewniej będzie pierwszym punktem podróży ;)).

Warto również zobaczyć naszą relacje z podróży do Dortmundu: Dortmund przelotem w jeden dzień. Czy to naprawdę takie nudne miasto?

Warto jeszcze wspomnieć, że w podróż oczywiście jak z KTW to węgierskim Wizzairem (aby zakupić bilety w promocyjnej cenie należy mieć wykupione członkostwo WDC) gdzie na pokład możecie zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 40 x 23 cm oraz wadze 10 kg.

Dokonaj rezerwacji biletów

 

Tym razem nie będzie wam potrzebny nocleg ponieważ jest to jednodniówka 🙂 Lecz jeśli poszukujecie taniego noclegu to oczywiście podrzucamy linka do ofert noclegowych:

Strona z ofertami noclegowymi

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI