PROMOCJE Przegląd tanich lotów okołoweekendowych z katowickiego lotniska. Ceny zaczynają się już od 78 zł. Również na wakacje !

Przegląd tanich lotów okołoweekendowych z katowickiego lotniska. Ceny zaczynają się już od 78 zł. Również na wakacje !


Bardzo fajna okazja, aby w niskiej cenie wybrać się z katowickiego lotniska na okołoweekendowy wyjazd w różne zakątki Europy. Kierunków jest kilka, na północ oraz na południe starego kontynentu więc każdy na pewno powinien znaleźć coś idealnego dla siebie. Niektóre propozycje lotów to terminy wakacyjne. Ceny zaczynają się od 78 zł w dwie strony.

Linią lotniczą z jaką zabierzecie się w podróż jest węgierski przewoźnik Wizzair (aby skorzystać z promocji należy mieć wykupione członkostwo Wizz Discount Club), który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze 10 kg.

 

Lwów – 78 zł

 

Memmingen – 78 zł

 

Eindhoven – 78 zł

 

Frankfurt Hahn – 78 zł

 

Sztokholm Skavsta – 78 zł

 

Malmo – 78 zł

 

Stavanger – 78 zł

 

Oslo Torp – 83 zł

 

Dortmund – 83 zł

 

Londyn Luton – 88 zł

 

Liverpool – 118 zł

 

Bolonia – 128 zł

 

Katania – 168 zł

 

Malta – 238 zł

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • WizzAir z Pyrzowic w listopadzie-grudniu ma dużo tanich kierunków za 40-80 zł/os. Jeśli interesuje nas bardziej zwiedzanie niż plażing to jest to świetna pora na tanie podróże.

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI