PROMOCJE Przegląd tanich lotów okołoweekendowych z gdańskiego lotniska. Ceny zaczynają się już od 68 zł !

Przegląd tanich lotów okołoweekendowych z gdańskiego lotniska. Ceny zaczynają się już od 68 zł !


Bardzo fajna okazja, aby w niskiej cenie wybrać się z gdańskiego lotniska na okołoweekendowy wyjazd. Możecie wybierać spośród wielu kierunków po Europie północnej, zachodniej, wschodniej oraz południowej, więc każdy na pewno powinien znaleźć coś idealnego dla siebie. Ceny zaczynają się od 68 zł w dwie strony.

Liniami lotniczymi jakie zabiorą Was w podróż jest węgierski Wizzair (aby skorzystać z promocji należy miec wykupione członkostwo Wizz Discount Club), który na pokład pozwala zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 i wadze 10 kg oraz irlandzki Ryanair, który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego: pierwszą 55 x 40 x 20 cm o wadze 10 kg oraz drugą sztukę o wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

 

Aarhus – 68 zł

 

Lwów – 78 zł

 

Vaxjo – 78 zł

 

Dortmund – 78 zł

 

Kolonia – 78 zł

 

Mediolan Bergamo – 78 zł

 

Billund – 78 zł

 

Liverpool – 83 zł

 

Londyn Luton – 88 zł

 

Wiedeń – 108 zł

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI