PROMOCJE Krótki przegląd tanich lotów okołoweekendowych z kilku polskich miast do Hiszpanii poniżej 300 zł.

Krótki przegląd tanich lotów okołoweekendowych z kilku polskich miast do Hiszpanii poniżej 300 zł.


Bardzo fajna okazja, aby w niskiej cenie wybrać się do słonecznej Hiszpanii. Wyloty odbywają się z kilku miast między innymi z: Warszawy, Poznania, Krakowa oraz Wrocławia. Jako, że terminy są tylko okołoweekednowe to nie będzie większego problemu z braniem urlopu w pracy, ponieważ wystarczą tylko 2 – 3 dni. Ceny za lot w dwie strony mieścić się będzie w przedziale do 300 zł.

Liniami lotniczymi jakie z jakimi zabierzecie się w podróż jest: węgierski Wizzair (aby skorzystać z promocji należy miec wykupione członkostwo Wizz Discount Club), który na pokład pozwala zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 i wadze 10 kg oraz irlandzki Ryanair, który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego: pierwszą 55 x 40 x 20 cm o wadze 10 kg oraz drugą sztukę o wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

 

Warszawa Chopin – Barcelona

 

Kraków – Barcelona Girona

 

Kraków – Palma de Mallorca

 

Poznań – Barcelona Girona

 

Wrocław – Madryt

 

Wrocław – Malaga

 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI