PROMOCJE Półwysep Iberyjski w dobrej cenie! Przegląd tanich lotów okołoweekendowych do Hiszpanii z kilku polskich miast do 300 zł.

Półwysep Iberyjski w dobrej cenie! Przegląd tanich lotów okołoweekendowych do Hiszpanii z kilku polskich miast do 300 zł.


Bardzo fajna okazja, aby w niskiej cenie wybrać się do słonecznej Hiszpanii. Wyloty odbywają się z kilku miast między innymi z: Warszawy – Modlina, Katowic oraz Krakowa. Jako, że terminy są tylko okołoweekednowe to nie będzie większego problemu z braniem urlopu w pracy, ponieważ wystarczą tylko 2 – 3 dni. Ceny za lot w dwie strony mieścić się będzie w przedziale do 300 zł.

Liniami lotniczymi jakie z jakimi zabierzecie się w podróż jest: węgierski Wizzair (aby skorzystać z promocji należy mieć wykupione członkostwo Wizz Discount Club), który na pokład pozwala zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 i wadze 10 kg, irlandzki Ryanair, który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 40 x 25 x 20 cm i wadze 10 kg oraz hiszpański Vueling, który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 40 x 20 cm.

Ważne: Niektóre propozycje lotów są już na następny rok.

 

Modlin – Barcelona El Prat

 

Modlin – Madryt

 

Katowice – Barcelona nr.1

 

Katowice – Barcelona nr.2

 

Kraków – Barcelona (Girona)

 

Kraków – Palma de Malorca

 

Kraków – Barcelona El Prat

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI