Blog Jesień w ciepłych krajach. Tanie loty na Mauritius z Wrocławia już za 2645 zł w dwie strony.

Jesień w ciepłych krajach. Tanie loty na Mauritius z Wrocławia już za 2645 zł w dwie strony.


Świetna okazja oraz świetny sposób na spędzenie tegorocznej jesieni w ciepłych krajach, jeśli więc zimna polska jesień nie należy do waszych ulubionych pór roku i chcielibyście się w tym czasie poopalać na plaży przy około 30 stopniach to ta promocja jest idealna dla was. Loty z Wrocławia na Mauritius w dwie strony już od 2645 zł, terminów jest sporo więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

W podróż wybierzecie się liniami lotniczymi Air France oraz Air Mauritiusna pokład których możecie zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 35 x 25 cm i wadze 12 kg (łącznie z przedmiotem osobistym), jedną sztukę przedmiotu osobistego (np. torba na laptopa) o wymiarach 40 x 30 x 15 cm oraz bagaż rejestrowany o wadze maksymalnej 23 kg.

 

Dokonaj rezerwacji biletów lotniczych

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI