PROMOCJE Dream Deals oraz Oh lala. Promocja na ponad 130 kierunków od KLM i Air France.

Dream Deals oraz Oh lala. Promocja na ponad 130 kierunków od KLM i Air France.

Właśnie ruszyła kolejna końcowoletnia wyprzedaż w Air France i KLM o której co roku wspominamy w newsletterze i naszym mikroblogu. W tym roku dużo wcześniej niż zazwyczaj 🙂 Taniej polecimy do ponad 130 miast na 5 kontynentach, a loty do wielu popularnych miejsc są jeszcze tańsze niż rok temu. Dzięki nowym połączeniom lotniczym z Polski, nasze podróże możemy wygodnie rozpocząć z Warszawy, Krakowa, Gdańska oraz Wrocławia, skąd Air France uruchomił loty w maju tego roku.

W tym roku promocja potrwa do 10 września, natomiast przeloty możecie rezerwować w terminach od 1.09.2018 r. aż do czerwca przyszłego roku, więc okazji na tanią podróż jest naprawdę dużo.

W podróż udamy się oczywiście wyżej wymienionymi liniami lotniczymi KLM/Air France które na pokład swoich maszyn pozwalają wziąć ze sobą 1 sztukę bagażu rejestrowanego do luku bagażowego o masie 23 kg oraz jedną sztukę bagażu podręcznego wymiarach 55 x 35 x 25 cm i masie 12 kg. W cenie przelotów znajduje się również trzydaniowy posiłek serwowany na pokładzie.

Poniżej będziecie mogli zobaczyć wybrane trasy, jedne z najciekawszych pod względem ceny, w linkach poniżej natomiast będziecie mogli znaleźć resztę promocji. Zapraszam do przeglądu:

Warszawa – Pekin

 

Kraków – Bangkok

 

Gdańsk – Kanton

 

Wrocław – Hong Kong

 

Warszawa – Toronto

 

Kraków – Manila

 

Gdańsk – Rio De Janeiro

 

Wrocław – Tajpej

 

Resztę destynacji w promocji możecie znaleźć pod tym linkiem na specjalnej stronie „Dream Deals” od KLM. Natomiast ceny i kierunki w promocji Air France znadziecie na specjalnej podstronie promocji „Oh lala”.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI