PROMOCJE Polowanie na bilety czas start! Noworoczne promocje na bilety lotnicze w KLM i Air France ”Oh La La” oraz „Zimowe hity”.

Polowanie na bilety czas start! Noworoczne promocje na bilety lotnicze w KLM i Air France ”Oh La La” oraz „Zimowe hity”.


Trzy dni temu ruszyła wielka zimowa wyprzedaż w Air France/KLM, od 7 do 21 stycznia b.r. można upolować tańsze loty z Warszawy, Krakowa, Gdańska i Wrocławia do ponad 150 miast na całym świecie. Wraz z nowym rokiem linie lotnicze jak zwykle rozpoczynają swoją zimową promocję cenową. Ofert należy szukać w Air France pod hasłem „Oh LaLa”, a w KLM są to „Zimowe hity”.

Oferta obejmuje loty od 7 stycznia, aż do 30 września 2020 r. Pula biletów jest bardzo duża więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie, ale pamiętajcie, że im wcześniej zarezerwujecie lot tym niższa będzie cena więc warto się spieszyć.

W podróż udamy się oczywiście wyżej wymienionymi liniami lotniczymi KLM/Air France, które na pokład swoich samolotów pozwalają wziąć ze sobą 1 sztukę bagażu rejestrowanego oraz kabinowego o wymiarach 55 x 35 x 25 cm i masie 12 kg w najtańszej taryfie, należy jednak zwrócić uwagę że na niektórych trasach bagaż rejestrowany może być dodatkowo płatny. W cenie przelotów znajduje się również trzydaniowy posiłek serwowany na pokładzie.

Poniżej będziecie mogli zobaczyć wybrane trasy, jedne z najciekawszych pod względem ceny, w linkach na samym dole natomiast będziecie mogli znaleźć resztę promocji. Zapraszam do przeglądu:

Warszawa – Tajpej

Warszawa – Montreal

Kraków – Pekin

Wrocław – Bangkok

Wrocław – Singapur

Promocyjnych ofert przelotów należy szukać na stronach airfrance.pl oraz klm.pl w dedykowanych sekcjach pod hasłem „KLM Dream Deals” i „Air France Oh La La Dreams”!

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI