PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Lotnicze okazje tygodnia: Busem za funciaka lub tanie Mikołajki w Paryżu!

Lotnicze okazje tygodnia: Busem za funciaka lub tanie Mikołajki w Paryżu!


promocjetygodniaKoniec wakacji! To znaczy dla młodzieży szkolnej oraz rodziców z dziećmi. Młodzież szkolna również podróżuje, czego faktem jest historia z wykopu o podróży dookoła Polski oraz AMA o tanim podróżowaniu w wykonaniu… 18-latka. Nie znaczy to jednak koniec wakacji np. dla tej części braci studenckiej, która uniknęła kampanii wrześniowej. Są jeszcze bilety w niskich cenach na jesienne loty po Europie i kilka innych okazji i promocji, wartych uwagi.

Wybrane okazje lotnicze (i nie tylko) tygodnia:

Polskibus.com wrzucił masę biletów za 1zł na wszystkie kierunki i wszystkie jesienne terminy (Szukajcie, może jeszcze coś znajdziecie za 10-20zł) Pisaliśmy jednak o niewydolności systemu rezerwacji w takich sytuacjach, trochę nam się dostało, trochę nam przyznano racji. Efekt jest taki, jakiego się spodziewaliśmy – sporo aukcji na allegro. Ale nie wracajmy do tego… Ad vocem warto zauważyć również, że podobna akcja miała miejsce w Wielkiej Brytanii, gdzie brytyjski odpowiednik Polskiegobusa wrzucił pulę biletów za 1 funta. (mlecznepodroze.pl) a jeszcze dalej niż Wyspy Brytyjskie mleczne proponują wrześniowe „wakacje” na Islandii za 733zł całość

Ciekawa robi się wojna różowego z żółtym o Irlandię. Jak informuje fly4free do puli obecnych połączeń dochodzą nowe a dzięki konkurencji dwóch linii loty z Modlina, Gdańska i Wrocławia na jesień i zimę wciąż są bardzo tanie – nawet od 18 zł. Przy okazji zerknijcie na nowy odcinek naszego VLOGA o Cork i okolicach.

Zanim polecimy do Stambułu niebawem (my wybraliśmy połączenie tanie Pegasusem z Bolonii za 300zł) podzielimy się z Wami znaleziskiem z fly4free również i pomysłem na tani Stambuł zimą z Berlina. Zimą Stambuł też jest piękny, zwłaszcza jak spadnie śnieg.

W tym tygodniu od Wroclotu propozycja na Mikołajki w Paryżu za śmiesznie niską cenę, na dokładkę pomysł na Lizbonę z Berlina za 58 Euro (nie tylko wrocławianie) i WAŻNA informacja na temat lotów, o których zimą trzeba będzie zapomnieć.

Silesiair.com.pl (dostępna również jako Silesiair.pl) proponuje mieszkańcom Śląska wakacje w Turcji z wyżywieniem za około 1000zł. Nie, nie jest to jakieś biuro z Wólki Dolnej, tylko TUIfly.

Kraków kocha południe a Krakolot proponuje ciekawy lot w październiku do Chorwacji z jedną przesiadką za 198zł lub bardziej klasycznie i standardowo Bergamo za kilka, kilkanaście zł.

Na blogu latamyzgdanska.pl czytamy o lotach nad norweskie fiordy i to nie chodzi o jeden port, ale trzy – Hagesund, Bergen i Stavanger za  38zł oraz do Holandii za kilka zł. Warto też odnotować nowe połączenie z Pomorza. Będzie to Machester.

LatającaBydgoszcz informuje, że miasto ma żal do Wizzaira, że je omija (zgadzamy się, ale przy A1 do Gdańska to chyba nie problem?)

Supertanielatanie.pl proponuje loty uniwersalne (uniwersalne, czyli z więcej niż jednego miasta) do Bolonii za 49zł albo do Londynu za jeszcze mniej, ale znów tylko z Modlina :/ A to może Wenecja z Wrocławia na przedłużony jesienny weekend za mniej niż 100zł w dwie strony?

PRZY OKAZJI: Znacie jakieś blogi lub fanpage o tanich lotach z Modlina, Rzeszowa, Lublina, Szczecina, Poznania? W miarę aktualne?

ŻYCZYMY POWODZENIA W JESIENNYCH ŁOWACH. NASTĘPNY ODCINEK NADAMY JUŻ Z BUDAPESZTU 🙂

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI