PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Bardzo ciekawe! Tanie loty z Krakowa do Legolandu (a to kilka kroków od lotniska :P)

Bardzo ciekawe! Tanie loty z Krakowa do Legolandu (a to kilka kroków od lotniska :P)

 

legolandCiekawa promocja na loty do Billund w Danii. Miejsca, gdzie powstała słynna firma LEGO. Port ma połączenia z Krakowem i jak informuje portal Supertanielatanie.pl można tu dolecieć w październiku za mniej niż 50 zł!

Port lotniczy w Billund to jedno z najciekawszych lotnisk w Europie. Serio. Są aż 4 powody dlaczego tak sądzimy.

– Po pierwsze położone jest w samym środku Danii, więc teoretycznie jest dobrym punktem wypadowym w każdą stronę Półwyspu Jutlandzkiego. A około 20 km na południe od miasteczka znajdują się rezerwaty, chroniące formacje wydmowe i pozostałości prastarej puszczy (Gytegards i Fredrikshab)

– Po drugie to lotnisko przylegające właściwie do miasteczka i słynnego Legollandu. Tak blisko, że wychodząc z terminala w kilkanaście minut znajdziecie się parku rozrywki (autobusem w trzy minuty).

– Po trzecie około 250 metrów na południe od lotniska znajduje się ogromny ośrodek wypoczynkowycamping, gdzie można w miarę tanio (jak na Danię) przenocować. Są tam różne formy do wyboru. Albo domek za 50-100 Euro albo mniejszy bungalow za 20-50 Euro albo miejsce na namiot za kilka-kilkanaście euro.

– Po czwarte Billund ma świetne i niedrogie połączenia z ciekawymi miejscami w Europie i nie tylko (Np. Wyspy Kanaryjskie, Portugalia, Majorka, Sycylia, Korfu itd…) O! jak piszemy ten wpis lot na Korfu z Billund za 45 zł 🙂 To zachęta do tego, by częściej latać przez Billund albo z przerwą na Legolland albo z noclegiem w powyżej opisanym 🙂

>>POLECAMY: LOTNISKA BLISKO PLAŻY | LOTNISKA BLISKO SZLAKÓW GÓRSKICH

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI