PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje tanich lotów w Easyjet Promocja easyJet. Zimowe loty taniej o 20%!

Promocja easyJet. Zimowe loty taniej o 20%!

Ruszyła „promocja zimowa” brytyjskiej niskokosztowej linii easyJet. Do wyboru mamy mnóstwo połączeń na loty w okresie  od 5 grudnia 2012 do 27 lutego 2013 roku. Bilety z 20 – to procentowym upustem kupować możemy jedynie do wtorku 13 listopada (do godziny 24:00).

Niestety na polskojęzycznej stronie przewoźnika nie ma żadnej informacji o promocji ale w systemie rezerwacyjnym możemy znaleźć tańsze bilety lotnicze, trzeba jednak nieco się „pogimnastykować” żeby znaleźć promocyjne połączenia. Sposób dotarcia do atrakcyjnych lotniczych cen opisany został szczegółowo na fly4free

Znaleźliśmy dla Was kilka ciekawych propozycji:

1. Z Berlina na Majorkę od 15 do 22 stycznia – cena 163 zł plus opłata administracyjna 45 zł (opłata od rezerwacji, niezależnie od ilości osób i odcinków podróży)

 

2. Berlin – Sardynia (Olbia) od soboty 16 lutego do soboty 23 lutego – cena 102 zł plus opłata administracyjna 45 zł (opłata od rezerwacji, niezależnie od ilości osób i odcinków podróży)

3. Berlin – Barcelona od 15 stycznia do 22 stycznia – cena 123 zł plus opłata administracyjna 45 zł (opłata od rezerwacji, niezależnie od ilości osób i odcinków podróży)

 >> Zapraszamy na naszego facebooka. Śledźcie nasze pomysły na tripy, zdjęcia i relacje 

>> SPRAWDŹ: Najlepsze noclegi w Barcelonie. TERAZ TANIEJ nawet o 80 procent

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI