Blog Branża turystyczna Nowa kampania promocyjna POT. Tym razem odsłona bajkowa. Myślicie, że przekonująca?

Nowa kampania promocyjna POT. Tym razem odsłona bajkowa. Myślicie, że przekonująca?


Podczas niedawnej konferencji prasowej zorganizowanej przez POT, zaprezentowana została nowa linia kreacyjna kampanii promującej Polskę za granicami naszego kraju. Zachęcić ma ona obcokrajowców do przybycia do naszego kraju i znalezienia w nim swojej… bajki.

Motywem przewodnim mają być najbardziej znane … bajki. Dlaczego akurat bajki? – pytacie pewnie. Odpowiedź POT – u jest prosta: „Bajkowe klimaty mają nie tylko stworzyć ciepły, zachęcający wizerunek ale także przywołać w pamięci odbiorców obrazy z dzieciństwa dzięki magicznym i kolorowym skojarzeniom”.

W taki właśnie bajkowy, budzący miłe skojarzenia sposób promowana będzie Polska najpierw w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Belgii, Danii, Szwecji i Holandii (do końca maja 2013 roku), następnie we Włoszech, Irlandii, Hiszpanii, Rosji, Czechach i na Ukrainie (to w drugim kwartale 2013 roku). Bajkowa kampania promocyjna widoczna będzie w tamtejszej prasie oraz  na dużych, zewnętrznych powierzchniach reklamowych.

JAK WAM SIĘ PODOBA TEN POMYSŁ PROMOCJI NASZEGO KRAJU. CO O TYM SĄDZICIE? PISZCIE

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI