Home Blog Lotnictwo nowe loty w polsce Szalona środa z Ryanair cz.3 - Teraz nowe loty z Wrocławia. Znów śródziemnomorski kierunek!

Szalona środa z Ryanair cz.3 – Teraz nowe loty z Wrocławia. Znów śródziemnomorski kierunek!

Autor: Ania Nowak | środa, 12.12.12 | 0 komentarzy


Ale się porobiło. Jeden dzień i trzy wpisy u nas typolo lotnicze. A przecież nie jestesmy blogiem o tanich lotach. Żeby uzupełnić kolekcję nowych lotów Ryanair, trzeba wspomnieć o konferencji prasowej we Wrocławiu i tamtejszych rewelacjach!

Po czterech nowych połączeniach lotniczych z Krakowa (Dortmund, Goteborg, Manchester i Kos) i pięciu nowych trasach z Modlina (Bari, na Majorkę, do Marsylii, Pizy i Trapani) przyszedł czas na wymienienie nowych połączeń lotniczych z Wrocławia. Wrocław otrzymał nową trasę – śródziemnomorską, do Zadaru.


Wbrew oczekiwaniom internautów i plotkom (O oczekiwaniach pisaliśmy po sondzie na latamyzwroclawia.pl) nie uruchomiono połączenia Wrocławia z Hiszpanią, Portugalią czy Maroko. Jednak za daleko. Ponadto, jak czytamy na mlecznepodroze.pl zwiększy się też liczba lotów do East Midlands, Glasgow Prestwick i Londynu Stansted. Dzięki temu, że we Wrocławiu będzie nocował drugi samolot Ryanair.

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: nowe loty w polsce - wpisany przez Ania Nowak , Tagi: ,

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach