Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Okazje tygodnia #27 - Rekordowy Stambuł, Peru i Nowa Zelandia

Okazje tygodnia #27 – Rekordowy Stambuł, Peru i Nowa Zelandia

Autor: Ania Nowak | poniedziałek, 18.03.13 | 0 komentarzy


okazjeW zeszłym tygodniu w promocjach lotniczych trochę się działo. Nie można narzekać na ceny lotów na Wyspy Południowe, czy do najpiękniejszych europejskich miast, choć i nieco dalsze kierunki też się znajdą. No to gotowi…? Kolejna inwazja linków i najlepszych promocji przed Wami 🙂

Na mlecznepodroze.pl znajdziemy sporo okazji lotów na wyspy, jak Malta w kwietniu za 228 zł w dwie strony, Cypr za 168 zł,  Majorka za 198 zł, Sardynia za 231,80 zł czy Kos za 98 zł z Krakowa. Dość głośno było także o promocyjnym  kodzie na loty Budget.air (ważny tylko do dzisiaj – 18 marca)- dzięki którym udał się zaproponować na serwisie jeden z hitów tego tygodnia – lot do Stambułu za  271 zł. Poza tym jest też Nowy Jork z Oslo za 1169 zł, czy drugi hit tygodnia – Peru za niesamowitą wręcz cenę 624 zł z Paryża.


Flymazovia.pl proponuje Gruzję za 254 zł, Tallin za 132 zł oraz Kijów za 240 zł i tydzień w kwietniu na Ibizie – cena to 244 zł.

Fly4free.pl przypomniał nam o okazyjnych lotach do Nowej Zelandii  Liniami British Airways za 2188 zł, to też rekord – poza tym inne egzotyczne kierunki, takie jak Chile, Peru i Brazylia z Europy od 777 zł. Ciekawa jest także lista tras na tanie loty na Wyspy Brytyjskie (ceny od 98 zł) a także Apulia z Warszawy za 186 zł i Neapol z Katowic za 128 zł. Można też skorzystać z dobrych cen na loty do Ameryki Północnej Linii Air Berlin – Chicago za 1716 zł z Krakowa. A dla fanów kierunków północnych – Spitsbergen (Longyearbyen) z Oslo za 665 zł

Z Silesiair polecimy do Beauvais za 88 zł i do Rzymu za 108 zł w dwie strony oczywiście a także do Girony za 98 zł. Na serwisie znajdziemy też Luksemburg na weekend za 90 zł, czy Cypr (lot plus propozycje noclegów) od 915 zł. Silesiaair informuje nas także o zmianach cen bagażu rejestrowanego u Ryanair (przy późniejszym zakupie). Jeśli już o Ryanair mowa – to jest tu także fotorelacja z akcji rozdawania darmowych biletów przewoźnika w Katowicach.

Loter.pl kusi Majorką z Warszawy za mniej niż 200zł dla wszystkich oraz pisał o ciekawym błędzie w lotach Easyjet z Berlina za 0 zł.

Wroclot donosi o tanich lotach do Dublina za 114 zł w jedną stronę. Proponuje też Londyn na majówkę za 68 zł  a także Ibiza plus Barcelona na wiosnę.

Latamyzgdanska.pl wymyślnie proponuje kilkugodzinny lot do Norwegii z zaliczeniem dwóch miast oraz bardzo fajny lot z Gdańska do Rijeki za 125 zł w dwie strony!

Jak zawsze na końcu skromnie My i nasze propozycje: po pierwsze Mombasa i Tajlandia czarterem TUI za 1197 i 1397 zł z Warszawy (no to się spieszcie, bo zaraz nieaktualne) włoski trip lotniczy za 373 zł, wspominamy też (prawie jak każdy serwis tego typu) o niesamowitej cenie na lot do Peru. Mamy przegląd tanich lotów do Włoch oraz na weekendy Skandynawskie. Poza tym piszemy o nowej promocji Emirates z dobrym cenowo Dubajem i Bombajem i przeglądzie tanich lotów do Maroko.

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Promocje tanich lotów - wpisany przez Ania Nowak , Tagi:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach