PROMOCJE Promocje biur podróży Przelot czarterem z Warszawy do Izraela za mniej niż 500 zł!

Przelot czarterem z Warszawy do Izraela za mniej niż 500 zł!

fot. mockstar / flickr.com / CC

Macie ochotę na egzotyczną podróż w czasie największej zimy? Jeśli tak, to pewnie zainteresuje Was propozycja lotu czarterowego z biurem podróży TUI z Warszawy do Izraela (Ovda na południu Izraela). Port lotniczy Ovda położony jest jakieś 60 km od miasta Ejlat nad morzem Czerwonym –  najdalej na południe wysuniętego miasta Izraela.

Wylot 17 stycznia 2013 roku o godzinie 7:00 – powrót 24 stycznia 2013 roku 14:10. Całkowity koszt przelotu w dwie strony to 497 zł. Rezerwacji dokonujemy na stronie biura podróży.

Możemy jeszcze do tego zaproponować nocleg w Ejlat za 529 zł od osoby za 7 noclegów w Rio Hotel Eliat. Wakacje w Izraelu (przelot plus zakwaterowanie) na 7 dni dla jednej osoby wyniesie Was mniej niż 1000 zł. Rezerwacji noclegów możecie dokonywać tutaj.

Ejlat nad Morzem Czerwonym i u stóp gór Nagewu cieszy się popularnością wśród wielu turystów z różnych stron świata. Głównie za sprawą znakomitych plaż, krajobrazów i raf koralowych. UWAGA! W styczniu w Izraelu (Ejlat) jest średnio 20 stopni ciepła, woda nagrzana jest do około 22 stopni.

 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI