Blog Lotnictwo Ryanair – część lotów z Warszawy zawieszona w marcu. Poza tym szykuje się promocja! [AKTUALIZACJA]

Ryanair – część lotów z Warszawy zawieszona w marcu. Poza tym szykuje się promocja! [AKTUALIZACJA]

samoloty ryanairRyanair ogłosił dzisiaj dwie informacje – jedną złą, drugą znacznie lepszą! Zacznijmy więc od złej. Irlandzki przewoźnik zadecydował o tym, żeby zawiesić niektóre loty z lotniska Chopina w Warszawie (a także podjął decyzję o ograniczeniu częstotliwości kilku lotów).

Być może decyzja ta została podjęta na skutek wyższych opłat na lotnisku Chopina w porównaniu do nieczynnego wciąż Modlina.

Okazuje się, że w marcu nie będziemy mogli wylecieć z Warszawy do Brukseli Charleroi, a także w okresie między 2 a 14 marca 2013 roku – do Mediolanu Bergamo.

Ograniczona została również częstotliwość lotów do Londynu Stansted do dwóch dziennie, w systemie nie możemy też znaleźć żadnego lotu kwietniowego z Warszawy.

A teraz dobra wiadomość! Podróżujący dziś po Polsce szef Ryanair – Michael O’Leary ogłosił, że od jutra (8 lutego 2013 roku) rozpocznie się sprzedaż biletów w cenach od 29 zł w jedną stronę na loty po całej Europie w marcu i kwietniu.

AKTUALIZAJCA:  wymienione wyżej połączenia nie zostały skasowane – okazało się, że brak możliwości rezerwacji marcowych i  kwietniowych lotów z Warszawy związany jest z problemami technicznymi systemu rezerwacyjnego Ryanair! 8 lutego wszystko ma wrócić do normy!

Ilość komentarzy: 3 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI