PROMOCJE Promocje kolejowe i autobusowe PolskiBus.com – nowa pula bardzo tanich biletów na wiosnę i lato

PolskiBus.com – nowa pula bardzo tanich biletów na wiosnę i lato


Dzisiaj, czyli w Walentynki 14 lutego 2013 PolskiBus.com zrobił nam fajną niespodziankę! 
Właśnie w systemie rezerwacyjnym przewoźnika pojawiła się nowa pula biletów rozpoczynających się od 1 zł (plus 1 zł opłata rezerwacyjna) na wiosnę i lato. 

polski bus

Już teraz można kupować bilety na podróż w terminie od 26 marca do 24 czerwca 2013 na stronie przewoźnika. Jak zwykle trzeba się spieszyć – bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki!

PolskiBus.com obsługuje aż 11 tras, dociera do 19 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Olsztyna, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 5 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schonefeld, Bratysławę, Pragę i Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory z usług przewoźnika skorzystało już ponad 2 000 000 pasażerów. Na pokładzie każdego autokaru pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu,gniazdek elektrycznych znajdujących się pod każdym siedzeniem, a także skórzanych foteli.

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI