PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Tania Sycylia na początek kwietnia? Przegląd ofert od 207 zł

Tania Sycylia na początek kwietnia? Przegląd ofert od 207 zł

sycylia zachodnia mapa

Rok temu wybieraliśmy się na Sycylię o tej porze, ale trochę zniechęciły nas ceny noclegów w okresie Wielkanocnym. Włosi jednak bardzo obficie obchodzą te świeto, zwłaszcza na Sycylii.
To wspaniały czas Pasquetty, gdy Włosi piknikują gdzie popadnie, tradycyjnych procesji i obrzędów. Jeśli nie zrazi Was ten czas – proszę, próbujcie. Są już dostępne tanie loty na Sycylię w dwie strony.

>>POLECAMY:  Jak wygląda pogoda na Sycylii w kwietniu?
>> ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najpiękniejsze atrakcje i zabytki Zachodniej Sycylii +MAPA

Dla mieszkańców Polski południowo-wschodniej i wschodniej loty Rzeszów – Trapani – Rzeszów dokładnie na czas Wielkanocy od 208 zł. Dla mieszkańców Polski południowej możliwość lotu z Bratysławy – również Ryanairem za podobną cenę, ale już po okresie wielkanocnym.

sycylia

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI