PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Tureckie wariacje lotnicze. Lecimy np. do Batmana za 454 zł!

Tureckie wariacje lotnicze. Lecimy np. do Batmana za 454 zł!

jezioro wan wschodnia turcjafot. www.vanfederasyonu.com

Mamo, lecimy do Batmana! – Chyba na Batmana! Nie, lecimy do Batmana! – Tak możesz powiedzieć mamie i w istocie polecieć jesienią do miasta w południowo-wschodniej Turcji za 454 zł. Stąd już rzut kamieniem nad Jezioro Van. Oprócz tego w ramach tureckich wariacji lotniczych proponujemy Wam stolicę Turcji – Ankarę za 384 zł, orientalną Adanę za 419 zł lub chilloutową Antalyę za 384 zł.

Wszystkie loty z Wiednia (Turkish Airlines) przez Stambuł (Pegasus) z wygodną przesiadką i zwiedzaniem Stambułu w 2 dni. Czyli model 2 dni w Stambule + 4 dni gdzieś w Turcji. Do Wiednia dojeżdżamy za małe pieniądze polskibusem.com. Fajne?

Za bilety z Wiednia płacimy we francuskim Opodo, gdzie zmieścimy się w 300zł a loty wgłąb Turcji przez Pegasusa. Nie mylić z konsolą do gier 😉

turjalotki


Pokaż Turcja listopad na większej mapie

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI