PROMOCJE Azjatyckie szaleństwo !!! Wietnam, Filipiny, Kuwejt oraz Stambuł z Warszawy za 1570.

Azjatyckie szaleństwo !!! Wietnam, Filipiny, Kuwejt oraz Stambuł z Warszawy za 1570.


Super cena na loty do Azji, na trasie między innymi Ho Chi Minh, Manila, Kuwejt, Stambuł oraz kilka godzin w Atenach i to wszystko w bardzo niskiej cenie bo jedyne 1570 zł. Nie zostało nic innego jak tylko brać i korzystać z promocji.

Naszą podróż zaczniemy z Warszawy skąd do Ho Chi Minh zabierze nas Rainbow Tours, który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach 55x40x23cm oraz bagaż rejestrowany o łącznej masie 20 kg, kolejną linią lotniczą będzie Cebu Pacific, który pozwala zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach 56x36x23 cm, natomiast za bagaż rejestrowany będzie trzeba uiścić opłatę która może wynieść od 280 do 1100 peso filipińskich (zależne od trasy), następną linią lotniczą będzie Atlasjet, która pozwala zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach 25x45x56 cm oraz bagaż rejestrowany o masie łącznej 20 kg, kolejną linią jest Aegan Airlines, która na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze soba bagaż podręczny o wymiarach 55x40x20 cm, za bagaż rejestrowany należy uiścić opłatę w wysokości od 17 – 40 €, ostatnią linią lotniczą jest Ryanair, która na pokład swoich maszyn pozwala zabrać bagaż podręczny o wymiarach 55x40x20 cm oraz np. reklamówkę z zakupami ze strefy wolnocłowej za bagaż rejestrowany trzeba dodatkowo zapłacić.

Dokonaj rezerwacji biletów do Ho Chi Minh

Dokonaj rezerwacji biletów do Manili oraz Kuwejtu


Dokonaj rezerwacji biletów do Istanbułu


Dokonaj rezerwacji biletów do Aten


Dokonaj rezerwacji biletów do Warszawy

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI