PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Dobra okazja! Kuba, Meksyk, Cabo Verde od 1368 zł

Dobra okazja! Kuba, Meksyk, Cabo Verde od 1368 zł

kubaBardzo dobra okazja – choć bliska. Loty z Brukseli na Kubę i w tym samym terminie do Cancun na Jukatanie (Meksyk) za jedyne 1368 zł w dwie strony z bagażem 25kg liniami JetAirfly. Jeśli możecie – korzystajcie.

W Meksyku nie jest wymagana wcześniejsza wiza, na Kubę potrzebna jest tzw „Tarjeta Turistica” do zdobycia w Warszawie lub na lotnisku (do zweryfikowania)

Loty odbywają się w tych samych terminach. Wyloty z Brukseli 28 czerwca, przyloty – 5 i 9 lipca. Jest możliwy wygodny powrót do Polski liniami Ryanair lub Wizzair. Zwłaszcza w drodze powrotnej. Sprawdziliśmy pobieżnie ceny i doloty mogą wyjść nas nawet w okolicach 250zł.

Na dokładkę dla chętnych dołożyliśmy Wyspy Zielonego Przylądka za 1454 zł.

karaiby

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI