PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Ucieknij od śnieżnej wiosny. Karaiby od 1314 zł!

Ucieknij od śnieżnej wiosny. Karaiby od 1314 zł!

dominikana punt cana

Część Wędrowne Motyle, Was też przysypało w święta?
Właściwie to nie do końca Karaiby, jak w tytule, ale jest możliwość tanich lotów w pierwszej połowie kwietnia na Jamajkę, Dominikanę, meksykański Jukatan czy Kubę za bardzo dobre pieniądze. A tam… aż szkoda gadać, co można robić i jak się wylegiwać 🙂

dominikana mapaNa Dominikanę i Jamajkę polecimy więc za 1314 zł w dwie strony a do Cancun na Jukatanie (Meksyk) za trochę więcej – 1648 zł.

Ceny dobre, bo wyloty bliskie. Lecimy liniami JetAir z Brukseli, wcześniej więc kombinujemy doloty Ryanairem do Charleroi lub Wizzairem do Eindhoven za mniej niż 100zł w dwie strony.

UWAGA! Z samego Charleroi również latają samoloty JetAir, natomiast nie przekraczają Atlantyku. Tanio (ale drożej niż z Ryanair) możecie dolecieć stąd np do Maroko czy na Wyspy Kanaryjskie (600-800zł w dwie strony)

karaiby

Ilość komentarzy: 7 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI