PROMOCJE Promocje kolejowe i autobusowe Promocja jesiennych biletów TGV. Np. Mediolan – Paryż za 29€

Promocja jesiennych biletów TGV. Np. Mediolan – Paryż za 29€

pociąg tgv szybka kolejfot. SNCF TGV Duplex By Kabelleger/David Gubler /Creative Commons BY-SA 3.0 licence

Macie ochotę przejechać się najszybszym pociągiem Europy na dystansie Włochy – Paryż przez Alpy i Lyon? Jest okazja kupić bilet za 29 euro. Wyjazdy z Mediolanu i Turynu. Podobne ceny znajdziemy na połączenia Bruksela – Paryż.

tgv pociagi francja

W 7 godzin z Mediolanu do Paryża bez użycia samolotu? Oczywiście można, dzięki pociągowi TGV i francuskim kolejom SCNF. To najniższa możliwa rynkowa cena na to połączenie. Niestety promocje jak na szybkie pociągi we Włoszech (za 9 i 19 euro) są epizodyczne albo nawet nierealne. Bilety na linii Mediolan – Paryż w normalnej cenie to raczej 45 i 49 euro, więc oszczędzamy.

Promocyjna taryfa to „mini’. Jedziemy 2 klasą, terminów kilka w październiku i bardzo dużo w listopadzie. Prawdopodobnie biletów w tej cenie jest kilka na dane połączenie. Wypada więc się pospieszyć.

Do Mediolanu tanio dolecimy tanimi liniami (Bergamo)

mediolanparyz

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI