PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Weekend w Brukseli (pt-nd) z Wizzair za 88 i 128 zł jesienią

Weekend w Brukseli (pt-nd) z Wizzair za 88 i 128 zł jesienią

Świetna cena na lot weekendowy do Brukseli i idealne wręcz ustawienie godzin. Wylatujemy w piątek po pracy a wracamy w niedzielę wieczorem (dzięki czemu nie bierzemy urlopu) albo w poniedziałek wieczorem (1 dzień urlopu). I do tego na początku października, gdy miasto skąpane jest w kolorowych odcieniach jesieni.

zaMEK KRÓLEWSKI bRUKSELA

Dzięki lotom Wizzair z Warszawy polecimy w podanym terminie 4-6 października za 128 zł albo 4-7 października za 88 zł. Cena dla członków WDC oraz przy podróży z małym bagażem podręcznym. Dla osób, które nie są członkami cena droższa o ok 120-150 zł.

Na miejscu można zabukować tani hotel lub hostel, korzystając z naszej porównywarki noclegów, albo z promocji -40% Accor.

weekendbruksela

Ilość komentarzy: 3 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Anna Ładuniuk says:

    Podpowiedź: Z Charleroi trzeba jeszcze jakoś dojechać do Brukseli. Autobus jedzie godzinę i odjeżdża ze stanowiska tuż za wyjściem z budynku lotniska. Jeździ co pół godziny, ale zdarza się, że chętnych więcej niż miejsc, dlatego zaraz po przylocie dobrze ustawić się w kolejce. Bilet kupuje się w budce kilkadziesiąt metrów za stanowiskiem odjazdu, kosztuje 17 euro w jedną stronę (niestety). Taniej (dużo taniej) jest, kiedy kupi się bilet przez internet.

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI