PROMOCJE Około weekendówka w stolicy Belgii. Bruksela z Wrocławia już za 78 zł w dwie strony.

Około weekendówka w stolicy Belgii. Bruksela z Wrocławia już za 78 zł w dwie strony.

Wybierzcie się na około weekednową podróż do tzw. stolicy Unii Europejskiej, czyli do pięknego miasta – Brukseli. Podczas podróży będziecie mogli zobaczyć m. in. „Atomium” oraz mini park Europejski, lub po prostu odpocząć gdzieś za granicą naszego kraju.

Linią lotniczą obsługującą te połączenie jest irlandzki przewoźnik Ryanair (oznacza to, że nie musimy posiadać żadnego członkostwa, aby skorzystać z promocji), który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 40 x 20 cm i 10 kg oraz jedną sztukę przedmiotu osobistego o wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

Ważne: Od 1 listopada Ryanair zmienia warunki przewozu bagażu podręcznego i najprawdopodobniej przed bramką bagaż zostanie od was zabrany i umieszczony w luku bagażowym.

Dokonaj rezerwacji biletów

 

Warto również rozejrzeć się za jakimś tani noclegiem na miejscu:

Oferty noclegowe w Brukseli

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI