Blog Lotnictwo nowe loty w polsce Tanie loty z Krakowa i Wrocławia do Lwowa z Eurolotem. Nawet za 99 zł!

Tanie loty z Krakowa i Wrocławia do Lwowa z Eurolotem. Nawet za 99 zł!

nowy samolot eurolotEurolot otworzył połączenia z Krakowa i Wrocławia do Lwowa. Przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej, w siatce połączeń Eurolotu pojawił się kolejny, nowy kierunek. Od wczoraj z Krakowa i Wrocławia nowe połączenia Eurolot do Lwowa. Bilety można rezerwować już od 99 pln.

Ze stolicy Małopolski loty wykonywane są cztery razy w tygodniu, w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Z Wrocławia w środy i niedziele. Wschodni kierunek pozwoli na szybkie i komfortowe przemieszczanie się kibiców w trakcie piłkarskich Mistrzostw. Rejsy zostały tak zaplanowane, aby ułatwić chętnym dotarcie na Euro 2012 – w krótkim czasie i korzystnej cenie.

Bilety kosztują już od 99 PLN. Dzieci do drugiego roku życia latają bezpłatnie, a młodzież do 18 roku życia otrzymuje 50 proc. zniżki. Nie pobierane są dodatkowe opłaty za bagaż, każdy pasażer może zabrać na pokład walizkę ważącą do 20 kg i 6-kilogramowy bagaż podręczny.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI