PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje tanich lotów w Easyjet Wielka promocja biletów Easyjet na sezon letni 2014

Wielka promocja biletów Easyjet na sezon letni 2014

latoeasyjetDość nieoczekiwanie wcześnie Easyjet wrzucił rozkład lotów na tzw „sezon letni” 2014. Loty od marca do września są już w systemie rezerwacyjnym pomarańczowego przewoźnika.

Tym samym możemy wypatrywać ciekawych okazji. Najlepsze to oczywiście jak zawsze Portugalia, wyspy południowe czy Islandia. Ta ostatnia jest dostępna w wiele terminów letnich (np przełom sierpnia i września) z Londynu luton za świetne 328 zł lub wcześniej i taniej z Manchesteru za 276 zł. Do tego pierwszego dolecimy tanio np. liniami Wizzair do drugiego Ryanairem z Polski.

Ponadto lotniskiem i bazą easyjeta, który może pokusić Was dobrymi cenami na lato może być Berlin Schonefeld. Przykładowo – do Olbii (Sardynia) dolecimy za 258 zł na wiosnę. To atrakcyjne głównie dla mieszkańców Polski zachodniej.

latoeasyjetpromo

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI