PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Dwa w jednym. Rzym i Paryż na jednej podróży za 176 zł

Dwa w jednym. Rzym i Paryż na jednej podróży za 176 zł

Kolejny odcinek naszego cyklu „Dwa w jednym”,  bo dawno nie było. Świetne ceny lotów na grudzień pozwalają nam w okresie przedświątecznym odbyć przysłowiową podróż marzeń. A przynajmniej wypad marzeń z Rzymem i Paryżem. Na jednej podróży!

Rzym plus Paryż

Najlepsze ceny dotyczą zachodniej Polski. Wyloty z Wrocławia i Poznania. Najtaniej jak udało nam się znaleźć to Wrocław – Rzym – Paryż – Wrocław za 176 zł na 5 dni (Cena zbliżona, ze względu na przewalutowanie)

Uwagi: Cena przy członkostwie w klubie WDC. Bez tego trzeba doliczyć 42 zł. Do całości wydatków trzeba doliczyć na pewno autobus do centrum Paryża, ale mimo tego całość wychodzi naprawdę atrakcyjnie.

Terminy poniżej 200 zł:

WROCŁAW-RZYM-PARYŻ-WROCŁAW:
9-10-12 grudnia

POZNAŃ-RZYM-PARYŻ-POZNAŃ:
7-9-11 grudnia; 10-12-15 grudnia

KATOWICE-RZYM-PARYŻ-KATOWICE:
4-7-10 grudnia; 22-23-25 stycznia

Przykładowa rezerwacja:

koleczkoromeparyz

 

tagi:
Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI