PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Wciąż fajne ceny na Indie z Polski. 1593 zł i nowe terminy

Wciąż fajne ceny na Indie z Polski. 1593 zł i nowe terminy

 

fot. RAJKUMAR 1220 / flickr.com / CC / Wikimedia Commonsfot. RAJKUMAR 1220 / flickr.com / CC / Wikimedia Commons

Obecnie wciąż najtańszym orientalnym krajem Azji, do którego dolecimy z Polski są Indie. Konkretnie (wymiennie) Delhi i Mumbaj. Tańsze w przypadku lotów bezpośrednich są na razie jedynie Oman i ZEA oraz kraje Azji Środkowej. Więc może Indie w maju? Co Wy na to?

Pojawiła się nowa pula biletów w liniach Turkish Airlines – i to w bardzo ciekawym, uniwersalnym okresie wiosennym za 1755 zł. Jeszcze taniej uda nam się kupić dzięki tripsta.pl – 1682 zł. W tym czasie na północy Indii nie jest już tak chłodno a środek i południe oblewają upały.

Lot odbywa się bardzo wygodnie – Lecimy i wracamy do Warszawy. Po drodze czeka nas przesiadka (bardzo krótka – 1 lub 2 godziny) w Stambule.

Przykładowe terminy: 20 kwietnia – 7 maja | 27 kwietnia – 7 maja | 5 maja – 18 maja

turkishbombay

Opcja lotów za 1682 zł

Dzięki kalendarzowi lotów(+/- 3) w tripsta.pl zobaczymy więcej możliwości lotów w kwietniu i maju w cenie 1682 zł.

tripstamumbaj

Opcja lotów za 1593 zł

Znaleźliśmy możliwość uzyskania jeszcze tańszej ceny. Dzięki promocji i rabacie w serwisie Bravofly.pl w wysokości 170 zł. Za bilet do mumbaju zapłacimy 1593 zł. Warunek – taka kwota jedynie przy użyciu karty debetowej Visa.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI