PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Megahit czy błąd cenowy? Indie z Pragi za 620 zł? Afryka za 1153 zł [niestety już nieaktualne]

Megahit czy błąd cenowy? Indie z Pragi za 620 zł? Afryka za 1153 zł [niestety już nieaktualne]

Okres tuż po świętach jest ważny! Zazwyczaj dużo w nim promocji, błędów i okazji. Trzeba być czujnym. Np na taką „ofertę” od Turkish Airlines. Co Wy na to?

fot. RAJKUMAR 1220 / flickr.com / CC / Wikimedia Commonsfot. RAJKUMAR 1220 / flickr.com / CC / Wikimedia Commons

Holidaypirates odkryli właśnie, że w dziwnie fajnej promocji na loty od 1 stycznia Tukish Airlines oferuje loty z Pragi do Delhi za 4176 koron czyli około 620 zł. Ponadto w promocji „towarzyszącej” polecimy na Malediwy za 265 euro czyli 1100 zł.

WOW!

Tanio do Pragi dojedziemy za to… aaaa nieważne przecież w obliczu takiej ceny!

O promocji na własne oczy możemy przeczytać na stronie Turkish Airlines. Która jednak nie wytrzymała chyba lawiny wejść. Nie działa modyfikowanie dat podróży.

Jest tylko jedno ALE. Oferta promocyjna startuje za 2 dni, dokładnie o północy w Sylwestra. Czyli jeszcze czas. No cóż… wypada im wierzyć. Turkish Airlines to nie jest „jakaś tam” linia, ale jeden z najdynamiczniej rozwijącym się obecnie graczy na rynku lotniczym – chyba nie pozwolą sobie na kryzys social media. Dla dowodu zostawiamy tutaj screen.

Naszym zdaniem to jakiś błąd. Ale warto się przyglądać sprawie i… być gotowym :> Nie zarywajcie imprezy sylwestrowej, my nigdzie się w ty roku nie wybieramy, więc zerkniemy o północy jak to będzie „w realu”.

indie

AKTUALIZACJA 31.12:

Niestety ceny na czeskiej stronie Turkish Airlines zmieniły się (na gorsze, choć wciąż są dobre). Natomiast na polskiej wersji strony linii lotniczych możemy zaobserwować dziwne ceny na loty do miast w Afryce oraz Taszkientu – stolicy Uzbekistanu.

Wiec po cichu już teraz czekamy do północy 😉

turkishafryka

 

Ilość komentarzy: 3 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI