PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Już się pojawia. Malta na powitanie wiosny od 279 zł

Już się pojawia. Malta na powitanie wiosny od 279 zł

Malta Gozo xlendi

No i proszę! Powoli pokazują się niezłę ceny na loty z Ryanair na południe Europy. Dosłownie 5 zł brakuje, by polecieć na Maltę z Krakowa za mniej niż 300 zł na początku marca. Ale za to pod koniec marca już bez problemu da się!

O MALCIE PISALIŚMY JUŻ SPORO:
» Relacja z Mdiny » Fotogaleria z Vittoriosy » La Valetta » Ceny i transport na Malcie   

Konkretnie chodzio pierwsze dni marca, więc mając nadzieję, że wiosna na wyspę przybędzie wcześniej, to można w miłej atmosferze (słońce o 15-20 stopni) przywitać wiosnę na Malcie.

Drugi termin jest tańszy – 279 zł, też na tydzień i to w pierwszym ygodniu wiosny – wtedy już na pewno będzie ciepło, a taka kwota na Maltę jest naprawdę dobra. Niżej spada bardzo rzadko.

Lecimy z Krakowa bezpośrednio z dużym bagazem podręcznym.

maltakrk

malta279

A teraz chwila na… KINO! 🙂

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI