PROMOCJE Grudniowy wypoczynek na słonecznej Malcie. Tanie loty z Wrocławia już za 137 zł w dwie strony.

Grudniowy wypoczynek na słonecznej Malcie. Tanie loty z Wrocławia już za 137 zł w dwie strony.


Wybierzcie się na kilkudniowy wypoczynek na słoneczną Maltę. Wylot mamy w grudniu, wtedy w naszym kraju temperatury będą sięgały dość nisko więc jeśli nie lubicie marznąć to ta promocja jest świetna dla was ponieważ na pewno uda wam się tam złapać plusową temperaturę.

Linią lotniczą obsługującą to połączenie jest irlandzki przewoźnik Ryanair (aby skorzystać z promocji nie trzeba mieć wykupionego żadnego członkostwa), który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego: pierwszą 55 x 40 x 20 cm i wadze 10 kg, a drugą 35 x 20 x 20 cm.

Dokonaj rezerwacji biletów

Sprawdźcie również dostępne oferty noclegowe:

Wyszukiwarka noclegów

Ilość komentarzy: 2 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • Piotr says:

  …o co chodzi z biletami lotniczymi. Jest dla przykładu w grudniu MALTA za 137 zł,wchodzę na stronę jest ok.350 zł ;dodaję druga osobę lub trzecią kwota wynosi ok 650 zł itd…jak chcę płacić to wychodzi drożej jak wakacji z biura podróży ???
  ps;
  zimowy pobyt nad morzem śródziemnym z os ok 1200 zł **** lub *****

  • Wędrowne Motyle says:

   o to, że najlepsze oferty (pokazane jako dowód w screenach) znikają bardzo szybko. polecamy nasz newsletter, wtedy będziesz wiedzieć jako jeden z pierwszych

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI