PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w LOT Dobre ceny na loty do Grecji. Ateny x2 albo Kreta?

Dobre ceny na loty do Grecji. Ateny x2 albo Kreta?

ateny widok
Widok na Akropol / fot. visitgreece.gr

Zupełnie niespodziewanie przewoźnicy zaczęli zabiegając o nas w kontekście lotów do Grecji. Konkretnie Aten, które zawsze miały stosunkowo drogie połączenie z Polską (podobnie np. Lizbona). Chwilowo można temu zaradzić.

A konkretnie polecieć do stolicy Grecji na weekend, kilka dni czy nawet dłużej w dosyć dobrych cenach. Ponadto w podobnym można się pokusić o lot na Kretę albo Rodos. To propozycje, dla tych, którzy nie lubią czekać i obecna cena ich już satysfakcjonuje.

Niskie obecnie ceny na loty do Aten (aczkolwiek brak sensownych lotów „na weekend”) dają nam linie Aegan Airlines. I głównie jesienią. Z greckim przewoźnikiem polecimy tam za 432 zł.

>> Zobacz specjalnie przygotowany kalendarz wszystkich terminów

427aegan

Swego rodzaju wojnę z Aeganem prowadzi nasz LOT. Linie idą łeb w łeb, prześcigając się na oferty w okolicach 400 zł w dwie strony. Poniżej przykładowa rezerwacja w dobrej cenie na przedłużony weekend w Atenach (czwartek – niedziela) za 424 zł.

>> Zobacz kalendarz wszystkich terminów z LOT

atenywarszawa

Już teraz zaplanuj wczasy na Krecie. Lot na początek sezonu za 388 zł z Wrocławia w dwie strony:

retawroclaw

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI