PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Syberia i Ałtaj z Turkish Airlines! Jekaterynburg, Nowosybirsk

Syberia i Ałtaj z Turkish Airlines! Jekaterynburg, Nowosybirsk

ałtaj góry syberiafot. Wikimedia Commons / CC 

To bardzo ciekawa i rzadka zarazem promocja. Z Wiednia, do którego w miarę tanio dostaniemy się autobusem lub pociągiem – lecimy z liniami Turkish Airlines za Ural. albo „tuż, tuż” za Ural, albo trochę dalej, w syberyjską tajgę. Są chętni?

nowosybirskmapaW nazewnictwie administracyjnym mówienie o wszystkim, co „poza” Uralem – Syberią, jest błędem. Jednak w  powszechnym mniemaniu tereny na wschód od tych gór to rzeczywiście inny świat. Surowy, dziki, wiele obszarów wciąż jest niezamieszkałych.

Jekaterynburg może być fascynującą destynacją ze względu na bliskość łańcucha Uralu (jego południowych części) a Nowosybirsk (uważany za stolicę Syberii) to największa metropolia, położona blisko magicznych gór Ałtaju i Republiki Ałtajskiej.

Jest też możliwość pojechania pociągiem do Irkucka i nad Jezioro Bajkał lub podróż do zachodniej Mongolii.

>> Cennik i kalendarz lotów do Jekaterynburga

>> Cennik i kalendarz lotów do Nowosybirska

Przykładowa rezerwacja latem:

1321nowosybirsk

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI