PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Ale fajnie! Loty z Polski do Jordanii za jedyne 800 zł z hakiem.

Ale fajnie! Loty z Polski do Jordanii za jedyne 800 zł z hakiem.

Petra, Jordania. Skarbiec

Nowość w naszym mikroblogu. Chyba nigdy nie pisaliśmy o lotach z Polski do Jordanii. Owszem była opcja z przesiadką w Londynie z Easyjet oraz oczywista opcja z lotem do Izraela i przekroczeniem granicy w Akabie. A tymczasem… Lecimy na południe Jordanii po prostu. Tureckimi liniami z przesiadką w Stambule.

Kto sprytniejszy może celowo zaplanować lot tak, by spędzić cały dzień w Stambule. Przypominamy, że linie Turkish Airlines oferują darmowe wycieczki po Stambule dla osób z takim biletem. żal nie skorzystać. Szczegóły na blogu stykkultur.

Jak kupić najtańsze bilety? Najlepiej skorzystać z porównywarki skyscanner,dobraćodpowiednie terminy za 400 + 400 zł a następnie wybrać pośrednika. Albo Opodo (najtańsza opcja, ale płatność tylko kartą Visa) albo Tripsta.pl za 830 zł. Za bilet na oficjalnej stronie Turkisch Airlines zapłacimy 870 zł.

opodojordania

Jeśli nie wiecie jak dojechać z Akaby do Petry albo na pustynię Wadi Rum poczytajcie nasze wpisy o Jordanii. Na pewno znajdziecie tam coś dla siebie. Naprawdę polecamy ten kraj. Wspominamy go niesamowicie ciepło i emocjonalnie.

Jordania – zabytki, atrakcje, informacje praktyczne – wszystkie wpisy

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI