Blog KONKURS: No dobra… Pakujemy się! [WYNIKI]

KONKURS: No dobra… Pakujemy się! [WYNIKI]

Wyobraź sobie taką sytuację. Karty pokładowe się nie drukują, bo nie działa wi-fi w drukarce. Kurczę! Niestety wciąż ranimy brazylijskie lasy, bo potrzebujemy tych kart na papierze. Zazwyczaj na drugiej stronie ołówkiem wpisujemy sobie przydatne adresy, numery telefonów, zapiski itd…

 

UWAGA, KONKURS ZAKOŃCZONY – OTO WYNIKI:

Laureaci merytoryczni (nasz wybór):
1. miejsce – Alicja Szuchnik – Lizbona z dziećmi
wyróżnienia:
– Martyna Piasecka – Jałta
– Piotr Łoszewski – Kokino Nero

Laureaci internautów:
1. Piotr Świtała – Barcelona – 168 lajków
wyróżnienia:
– Agata Pawłów
– Kinga Karaś
Laureaci kreatywni (wybór sponsora):
1. Aleksandra Walencik – Tblisi
wyróżnienia:
– Agnieszka Kuczyńska
– Radek Macek
Wszystkich – zgodnie z regulaminem – prosimy o kontakt. Laureatów o przekazanie swoich danych adresowych za pomocą e-mail sklep@tanio.net lub w wiadomości prywatnej na FanPage’u tanio.net. Osobom wyróżnionym również gratulujemy – super robota i prosimy o kontakt z nami 🙂

Kanapki jeszcze nie złożone. To znaczy posmarowane margaryną, ale nie złożone do kupy. Tradycyjnie rzut oka na statyw fotograficzny… „słuchaj, nie jedziesz jednak. Jesteś za ciężki”. Dla niego to nic dziwnego… To chyba już 10 raz.

Na podłodze leży 6 kupek ubrań. 2 grube jego, 3 grube jej, 3 cienkie jego, 4 cienkie jej, no i te najmniejsze po kilka sztuk. Wyprasowane wcześniej – zajmą mniej miejsca. Kosmetyki lądują w woreczkach. Kurde niebawem trzeba kupić nowej. Szybko, szybko… Co jeszcze? Przewodnik? Dobra tym razem bez sensu. Ale skanów też nie mamy. Dobra, wciśniemy.

No i dalej, gramy w koszykówkę, rzuty za 3 pkt: trampek – ciach! Drugi trampek – ciach! Czołówka – ciach! Grzebień – ciach! Ładowarki – ciach! Nie wpadły. Jeszcze raz. Ciach, ciach! Tak można się pakować z walizką podróżną.

Dawno nie doświadczyliśmy tego uczucia. ostatnio raczej jest to plecak, więc pakowanie wygląda wolniej i… ze tak powiemy… delikatnie, od pionu. Walizka ma ten plus – otwierasz ją na środku pokoju, klękasz przy niej albo obejmujesz dobrą pozycję w pokoju i grasz w rzuty do celu. To oczywiście taka przerysowana wizja.

U nas pakowanie wygląda zawsze tak, że mamy listę, potem listę skracamy, potem mamy „pakieciki” różnych rzeczy, potem te pakieciki zmniejszamy, potem pakujemy i upychamy kolanem. Ba, całymi nami upychamy 🙂
O wyższości walizki nad plecakiem nie ma sensu się rozwodzić. To zależy od stylu podróżowania. Zapytajcie plecy i barki – one mogą Wam coś ciekawego powiedzieć na ten temat.

Mamy dla Was konkurs. Wychodzi na to, że walentynkowy 🙂

Otrzymaliśmy fajną propozycję od sklepu internetowego tanio.net. Zgodziliśmy się dlatego, że prezenty są… dla Was. Konkretnie 3 walizki podróżne, dobrej jakości, z podróżniczymi motywami. Jako, że sami nie mogliśmy się zdecydować – jaki model Wam dać – zapytaliśmy Was bezpośrednio na naszym fanpage. Odpowiedzi już zliczyliśmy… do wygrania więc trzy walizki w takim oto stylu: walizki1nagroda

Rozmiary tego modelu (S) to Wysokość: 55,5 cm, Szerokość: 37 cm, Głębokość całkowita: 20 cm, Waga: 2,64 kg, Pojemność: 40 litrów, więc zbliżone do tych, które uznajemy jako „bagaż podręczny”. np w Ryanair. Walizki są wykonane są z polikarbonu. Niezwykle mocna i trwała konstrukcja jest lekka, co sprawia, że użytkowanie tej walizki jest bardzo komfortowe i nie sprawia problemów w czasie wyjazdu.

W jaki sposób można wygrać walizki?

Konkurs jest oczywiście tylko dla naszych fanów. Zadanie jest dość proste, ale pamiętajcie – dobrze wiecie, że cenimy kreatywność i kilka innych rzeczy jeszcze. Niekoniecznie wierszyki. Raczej… coś innego. Kto trafi w nasze gusta? Zobaczcie jakim stylem piszemy i co robimy ciekawego na blogu. Ci, którzy nas czytają dłużej, mają więc trochę większe szanse na wygraną 😉 Na naszym facebooku pod postem konkursowym odpowiadacie na pytanie:

Wybierz miasto, do którego udasz się na tydzień. Zaproponuj 14 rzeczy, które najlepiej spakować, udając się w podróż do tego właśnie miasta.

» Uwaga! Tutaj odpowiadamy na pytanie «

Forma odpowiedzi konkursowej – dowolna. Na komentarze czekamy do 7 lutego 2014 do godziny 20:00

Przewidujemy nagrody w 3 kategoriach:

a) najbardziej kreatywna i pomysłowa odpowiedź
b) najbardziej merytoryczna/fachowa odpowiedź
c) najlepiej oceniona przez internautów odpowiedź

Laureautów poznamy 9 lutego na naszym blogu a także w naszym newsletterze

No to do dzieła! Czekamy na Wasze pomysły! »KLIK«

Sponsorzy nagród:

                tanionetlogosiestadesignlogo2

*Krótki regulamin konkursu

NEWSLETTER! Promocje, pomysły, inspiracje DOŁĄCZ teraz i nie przegapiaj okazji! (polityka)
 wpisz IMIĘ  wpisz E-MAIL  
Napisz pierwszy komentarz

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI