PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Z Pragi: Bangkok + Singapur wiosną w genialnej cenie!

Z Pragi: Bangkok + Singapur wiosną w genialnej cenie!

Prawdopodobnie kilka tys. osób zawsze marzyło o takim zestawieniu – polecieć do Tajlandii i przez cały Półwysep Malajski dotrzeć do Singapuru i stamtąd wrócić do Europy. Teraz w promocji linii Jet Airways da się to zrobić w genialnej cenie 1658 zł. Zobaczcie, jak to zrobić.

fot. Gürcan Özsüyek / flickr.com / CCfot. Gürcan Özsüyek / flickr.com / CC

Chodzi o terminy marcowe, jest ich wtedy bardzo dużo i promocję Jet Airways + British Airways. Lecimy z przesiadkami w Indiach. Wylot  z Pragi, więc miasta, gdzie dostaniemy się tanio na kilka sposobów, powrót do Monachium. To też nie jest duży problem, bo ze stolicy Bawarii do Pragi łatwo i przyjemnie dojedziemy autobusami – np. Student Agency.

Jeszcze łatwiej i nawet taniej jest wybrać opcję z powrotami do Wiednia. Dostępna też jest większa liczba terminów w tym przypadku

Tutaj możecie zobaczyć cały kalendarz lotów z powrotem do Monachium
Tutaj możecie zobaczyć cały kalendarz lotów z powrotem do Wiednia

Dostępność terminów i konfiguracja pozwala nam zaplanować wypad do Tajlandii, Malezji i Singapuru na 2, 3 a nawet 4 tygodnie. Są chętni?

bangoksingapur2

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI