PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje USA Megahit powraca! Zach. i wsch. USA z Europy nawet za 619 zł

Megahit powraca! Zach. i wsch. USA z Europy nawet za 619 zł

Pamiętacie podwójny hot na loty do USA z liniami Delta lub Wideroe? Coś podobnego powraca dziś. Tym razem z liniami US Airlines. Wyloty z kilku miast w Europie, niestety tym razem nie z Polski. ale co to za problem, gdy cena to zaledwie 617 zł w dwie strony!!

usa san franciscofot. front end developer / wikimedia commons / CC 2.0

O co chodzi z dzisiejszą promocją? Możemy polecieć w terminach wiosennych (marzec-kwiecień). Jak podają mlecznepodroze.pl miasta wylotu to: Barcelona, Mediolan, Rzym. Miasta przylotu to Nowy Jork, Waszyngton, Chicago, Miami, Boston ale również Las Vegas, Los Angeles Nowy Orlean i  San Francisco. Wszystko w przedziale 619-1100 zł

Który lot wybrać? Naszym zdaniem najlepiej ukierunkować się na Mediolan, gdyż to najtańsza możliwość z Polski. Aczkolwiek loty z Barcelony są najtańsze w kierunku USA. Za 619 zł w dwie strony nawet. Te z Mediolanu zaczynają się od 737 zł.

Pamiętajcie o cenach wiz. to dodatkowe prawie 500 zł. Ale w tym przypadku razem z wizami całość wychodzi 1200-1300 zł. Świetne!

Przykładowe znalezione ceny:

  • Barcelona – Nowy Jork – Barcelona 619 zł
  • Mediolan – Nowy Jork – Mediolan 737 zł
  • Rzym – Chicago – Rzym 903 zł
  • Mediolan – Miami – Mediolan 1025 zł
  • Barcelona – San Francisco – Barcelona 1069 zł
  • Mediolan – Los Angeles – Mediolan 1074 zł

Gdzie szukać? Na razie kombinacje w tych cenach udało nam się znaleźć na tripsta.pl i na flipo.pl (opcja +/- 3 dni) – szukajcie więc sami. Spróbujcie szukać w marcu i kwietniu tak na 7, 10 lub 14 dni. Od razu Wam pokaże!

>> tutaj macie kalendarz wszystkich lotów i dat z Barcelony<<

Przykładowe rezerwacje w marcu lub kwietniu:

nowyjorktani2>> Zobacz. Kup taką konfigurację lotów

nowyjorkflipotani

Więcej informacji o promocji i szczegółowych kalendarzy na stronach: mlecznepodroze.pl i latamyzwroclawia.pl (a tam też sposób za 525 zł!)

 Tanie noclegi w USA. Jak to zrobić?

Trwa wciąż świetna promocja w AIRBNB, dzięki której śpimy taniej o 73 Euro! Zobacz, jak zdobyć ten kupon i na czym polegają zasady. Ale w przypadku USA – naprawdę się opłaci!

Ilość komentarzy: 3 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI