PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Tanie, bezpośrednie loty do Prowansji za ok 260 zł. 3 terminy

Tanie, bezpośrednie loty do Prowansji za ok 260 zł. 3 terminy

fot. Benh LIEU SONG / wikimedia commons / ccfot. Benh LIEU SONG / wikimedia commons / cc

Mamy dla Was 3 terminy na tanie (Te są najtańsze obecnie) loty z Warszawy do Prowansji, czyli Marsylii. Dwa dłuższe, jeden krótszy. W sam raz by zwiedzić miasto, wyskoczyć nad skalne zatoczki Calanques  (jedzie tu nawet autobus miejski) czy zobaczyć któreś ze słynnych „lawendowych miasteczek”.

Oj ciężko doczekać się i doprosić lotów do Marsylii poniżej 250 zł. A co dopiero poniżej 200. Bierzemy więc to co jest – za około 260 zł w dwie strony.
Lecimy liniami Ryanair, z dużym bagażem podręcznym. Albo wiosną (maj) albo jesienią (wrzesień). Wybór należy do Was. Poniżej trzy znalezione przez nas przykładowe terminy. Może ktoś skorzysta?

marsyliazwawy
Istnieje również dość szeroki wybór lotów za około 50-70 zł więcej, ale nie uwzględniliśmy ich tutaj.

PRZY OKAZJI: Konieczni zobaczcie to. Najnowszy projekt google – czyli Nocny spacer interaktywny. Na początek właśnie… Marsylia.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI