PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Super! Andaluzja w Nowy Rok i Trzech Króli z Polski za 310zł

Super! Andaluzja w Nowy Rok i Trzech Króli z Polski za 310zł

Andaluzja-mapa-turystyczna

Super ceny i super czas. Andaluzja w styczniu 2015 roku. Co prawda nie spodziewajmy się wtedy 20 stopni i słońca, ale to nie to jest najważniejsze wtedy. Okres poświąteczny, Nowy Rok, wolne w Trzech Króli.

Okres ten to niesamowite procesje, pochody, orszaki i wystroje w Maladze i innych miastach Andaluzji. Być może jedne z najbardziej spektakularnych tego typu wydarzeń w Europie. Warto się zastanowić, bo cena jest atrakcyjna. I to Norwegianem!

Norweskie linie lotnicze to coś więcej niż tanie linie a tylko „ciut” mniej niż tradycyjne a może i nawet na tym samym poziomie.

Oferta, o której piszemy dotyczy lotu z bagażem podręcznym (Ale rejestrowany do „groszowa” dopłata). Podana cena jest ostateczna. Zobaczcie:

malaganorwegianwaw

Są opcje na krótszy lot i na dłuższy. Sami wybieracie

malagastyczen

Co warto ponadto zobaczyć w Andaluzji?

Klasyczna „pętla” w sam raz na 7 dni to Malaga, Granada (Alhambra), Beia, Kordoba, Sewilla, Ronda, Białe Miasta, Giblartar, Malaga
Z resztą zobaczcie i zaplanujcie sami:

MALAGA, GRENADA, KORDOBA – najtańsze hotele – porównanie cen

ANDALUZJA – co warto zobaczyć? Najważniejsze miasta, atrakcje i nasza mapa

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI