PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Tanie (jak na lato) loty do Rzymu. Również w weekendy! Nocleg za 40zł

Tanie (jak na lato) loty do Rzymu. Również w weekendy! Nocleg za 40zł

Rzym z Samolotu z lotu ptaka

Na początek wyjaśnienie. To, że do Rzymu można polecieć z bagażem podręcznym za mniej niż 100 zł – to fakt. I to przez nas wykorzystywany wiele razy. Ale na sezon letni trzeba się nastawić na większe ceny. Dlatego w świetle tego, wszystkie loty poniżej i wokół 200 zł w dwie strony – są dobre!

Oczywiście najtaniej polecimy Wizzair z bagażem podręcznym. Członkowie klubu WDC już za 188 zł w dwie strony. I to w lipcu! Dodatkowo w naszej porównywarce znaleźliśmy Wam nocleg za 40 zł/os. na jeden z podanych niżej terminów. Dzięki temu wypad do Rzymu wyniesie Was 188 + 40 zł za osobę (za lot+nocleg)

hotel40zlrzym

>> Zobacz więcej najtańszych ofert z Rzymu

Znaleźliśmy dla Was 3 opcje takich lotów. Zarówno dla tych, co wezmą sobie 5 dni urlopu, ale również dla tych, którzy wezmą jeden dzien urlopu lub dla tych, którzy nie muszą brać urlopu, tylko w poniedziałek później pójdą do pracy. Co wybieracie?

Jak już wybierzesz – POCZYTAJ NASZE POSTY:
Zwiedzanie Rzymu w 48h – poradnik | Najpiękniejsze place w Rzymie – Vlog | Najpiękniejsze punkty widokowe w Rzymie – nasz wybór | Okolice Rzymu – co warto zobaczyć?

Opcje na tydzień, na weekend albo na jeden dzień (niedziela)

rzymna3sposoby

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI