PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Ciekawa okazja! Kazachstan z Wilna za 955 zł. Mnóstwo terminów!

Ciekawa okazja! Kazachstan z Wilna za 955 zł. Mnóstwo terminów!

KAzachstan

Ciekawa okazja od Ukraine International Airlines dla tych, którzy nie boją się latać z lotnisk tuż przy naszej granicy. A nie tylko z Polski. Za lot pod góry Tienszan zapłacimy 955 jeśli wylecimy z Wilna a wrócimy do Berlina. Co nie jest problemem, za chwilę wytłumaczymy czemu.

Taka cena jest świetna, gdy oszczędzamy co najmniej kilka stówek na ten kierunek. Ałmaty możemy potraktować jako bazę wypadową w Kazachstan ale nie tylko – tuż za miedzą jest granica z Kirgistanem. We wrześniu w tym rejonie jeszcze jest dość ciepło. W październiku już mniej, ale to zależy od aury.

Do Wilna najlepiej dostać się tanimi liniami autobusowymi Simpleexpress a z Berlina wrócić tymi samymi liniami lub czerwonym polskibus.com. Całość powinna się zamknąć w 1100 zł. Dobra cena? Dobra!

A ponadto dostępna jest cała gama terminów. Prawie codziennie! Wszystko przejrzyście i wygodnie na flipo.pl

>> Zobacz pełen kalendarz wszystkich terminów

wilnokazachstan

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI