PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Nowość! Sycylia wschodnia za świetne pieniądze z Warszawy!

Nowość! Sycylia wschodnia za świetne pieniądze z Warszawy!

Etna Sycylia

Znudziło Wam się już słuchanie o promocjach do zachodniej Sycylii (Trapani, Palermo), które czasami pojawiają się z liniami Ryanair za około 300 zł w dwie strony? No to jest okazja na coś zupełnie innego. Dzięki nowemu połączeniu z Warszawy prosto pod wulkan Etna.

Mowa o lotach Warszawa – Katania, które ruszają już od początku kwietnia. Znaleźliśmy dla Was dwie świetne ceny, by wybrać się w jedno z najcieplejszych miejsc Morza Śródziemnego. Oprócz Katanii warto pomyśleć o Taorminie, Syrakuzach czy Ragusie i Ennie.

Członkowie wizzairowego klubu WDC płacą jedynie 228,40 zł dzięki promocji -20% (dziś 31.03) natomiast reszta pasażerów (bez klubu) płaci również obiecujące, jak na ten kierunek np. 358 zł w dwie strony. Loty odbywają się w soboty. Najlepsze terminy: kwietniowy i majowy. Chętni?

Screeny:

wizzair katania

Najtańsze i najlepsze noclegi w Zachodniej Sycylii – sprawdź ceny i porównaj

A co warto zobaczyć w Katanii? Pisała o tym Zależna w Podróży

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI